Zaštitari,trebate posao???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaštitari,trebate posao???


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 EU i Zaštitari

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
york5




Broj postova : 2
Join date : 11.11.2011

EU i Zaštitari Empty
PostajNaslov: EU i Zaštitari   EU i Zaštitari Icon_minitimesub stu 19, 2011 2:27 pm

Što mi kao zaštitari,cuvari,vatrugasci i ostatak koji spadamo u sve to dobivamo ili gubimo sa ulaskom u EU
[Vrh] Go down
Ferr

Ferr


Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

EU i Zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: EU i Zaštitari   EU i Zaštitari Icon_minitimesub stu 19, 2011 8:45 pm

Ja se nadam da dobivamo dosta toga ... Kolko sam cuo u zemljama EU zastitarske sluzbe imaju i dodatne ovlasti kao npr. pisanje kazni na licu mjesta ... Ne znam dal je to istina al ako je nece bit zafrkancije s nama oko bezveznih stvari kao sto su npr. namjerno skakanje po liftovima , itd ... itd .... bounce A i zasticenije je zanimanje ... Ovak nam poslodavci rade sta hoce a mi radimo u neljudskim uvjetima (pojedinci)
[Vrh] Go down
linoleum boy




Broj postova : 5
Join date : 16.01.2012

EU i Zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: EU i Zaštitari   EU i Zaštitari Icon_minitimepon sij 16, 2012 12:59 pm

...ajoj....ma ne dobivamo ništa...nego gubimo i ovo malo što imamo....evo dobit ćemo otvorene granice i mogućnost zapošljavanja vani--ali zar netko misli da su u Europi toliko željni zapošljavanja Hrvata u securityju kad imaju svojih ljudi???...i što još dobivamo?--mogućnost zapošljavanja Bugara,Rumunja,Slovaka,Poljaka i ekipe u hrvatskim tvrtkama koji će raditi za još manje plaće nego što mi sada radimo
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 81
Join date : 06.10.2011
Age : 42

EU i Zaštitari Empty
PostajNaslov: ...   EU i Zaštitari Icon_minitimesri sij 18, 2012 12:09 am

Pa ima istine nešto u tome ali ja smatram da ulaskom u EU če se dosta malih firmi zatvorit čije poslovanje nije uopče sukladno zakonom o zaštiti i krši mnoga pravila i zakone od zapošljavanja bez licenci,rada na crno i ostalog.Osobno znam neke firme koje to rade i naćin poslovanja im je ravan nuli.Smatram da če se ulaskom u EU više ulagati u zaštitare i da če se ipak morat povečat satnica...meni je svejedno hočemo li u EU ili nečemo...neka bude kako bude...
[Vrh] Go down
https://zastitari.forumcroatian.com
linoleum boy




Broj postova : 5
Join date : 16.01.2012

EU i Zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: EU i Zaštitari   EU i Zaštitari Icon_minitimepon sij 30, 2012 3:23 pm

a znam šta hoćeš reći,i meni je svejedno...što prije uđemo prije ćemo i izaći...samo,neće se niti jedna firma zatvoriti,nego to što su male i ne rade u skladu sa zakonom utjecat će jedino na njihovu tržišnu vrijednost pa će neki XY stranac kupiti 5 takvih malih bezvrijednih firmi i imat jednu "konkurentsku"...pod navodnicima je zato što će i dalje u tim firmama raditi isti ljudi pa kvaliteta ostaje ista kao i sada...ja bi volio da sam optimist kao ti,ali jbg treba realno gledat na stvari...jer tko će ulagati u zaštitarstvo?naši ili strani vlasnici-niti jedni jer i jedni i drugi su tu zbog bogaćenja...poz
[Vrh] Go down
Sponsored content





EU i Zaštitari Empty
PostajNaslov: Re: EU i Zaštitari   EU i Zaštitari Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EU i Zaštitari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ZAŠTITARI OSOBA I IMOVINE
» UDRUGA UJEDINJENI HRVATSKI ZAŠTITARI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zaštitari,trebate posao??? :: Ulaz u forum :: Ulaz u forum-
Forum(o)Bir: