Zaštitari,trebate posao???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaštitari,trebate posao???


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 AKD ZAŠTITA

Go down 
+3
Knez
OK
Admin
7 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 81
Join date : 06.10.2011
Age : 42

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimeuto lis 25, 2011 5:58 pm

Što mislite o firmi AKD SECURITY???
AKD ZAŠTITA Akdlogo

[Vrh] Go down
https://zastitari.forumcroatian.com
OK

OK


Broj postova : 17
Join date : 11.11.2011
Age : 39
Lokacija : zagreb

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimepet stu 11, 2011 3:02 pm

e za ovo mi trebaju informacije jer sam se prijavio za posao kod njih pa da mi netko malo opise firmu kakva je.
[Vrh] Go down
Knez




Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesub stu 12, 2011 5:09 pm

mogu ti ja reci dosta toga..radim u firmi 14 godina...placa kao i u svim slicnim firmama nista bolja nista gora...zavisi gdje si se prijavio za posao mislim na koji dio Hrvatske....međuljudski odnosi ovise o mjestu rada da bi ti preciznije rekao...vecina radnih mjesta ti je sasvim ok i zadovoljavaju neke osnovne uvjete za rad
[Vrh] Go down
OK

OK


Broj postova : 17
Join date : 11.11.2011
Age : 39
Lokacija : zagreb

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimened stu 13, 2011 1:12 pm

ma to sam i ocekivao posto mi treba posao ne radim vec mjesec dana kako sam otisao iz zadnje firme pa samo da je prosjecna placa. prijavio sam se za zagreb pa cu vidjeti hoce me uopce zvati za razgovor.
[Vrh] Go down
xmail




Broj postova : 1
Join date : 13.11.2011

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimepon stu 14, 2011 8:07 pm

dobra tvrtka ali na žalost svih nas prepuna debila što u voditeljskom kadru što u kolegijalnom What a Face
[Vrh] Go down
toro




Broj postova : 3
Join date : 22.02.2012

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesri vel 22, 2012 7:18 am

najbolja zaštitarska firma bila i bit će ...ali je i njih malo pogodila kriza
[Vrh] Go down
Knez




Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesub oľu 10, 2012 7:00 pm

toro je napisao/la:
najbolja zaštitarska firma bila i bit će ...ali je i njih malo pogodila kriza

nekad bila najbolja sada hmm jedna od mnogih ali nikako najbolja...da malo pogodila kriza prije bih rekao puno, mada kad pogledas upravu i novi vozni park reklo bi se da vec primamo placu u eurima hehe kad ono sve blize minimalcu naravno u neku ruku zahvaljujuci i sljepom vjerovanju u sindikat i njihova obecanja jocolor
[Vrh] Go down
toro




Broj postova : 3
Join date : 22.02.2012

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesri oľu 14, 2012 10:06 pm

stojim pri svojoj tvrdnji da je AKD najbolja i dalje zaštitarska firma ....zašto? jer recimo u v grupi dobivaju plaću 2200 kn scratch Sad za druge neznam ali nije bajno kako čujem ni kod drugih...nema ni božićnica ni uskršnjica ničega ! Mad ....dok AKD kakvu god božićnicu dobiva ...kakva god bila uskršnjica ipak ju dobiva (bar dok sam ja bio u AKDu se dobivala to je bilo pred 7 godina) ...svaki sat je prijavljen i sva davanja za zdravstveno i mirovinsko ....dok kod nekih drugih to nije slučaj Evil or Very Mad ...plaća je možda mala ali je i dalje najveća od svih zaštitarskih firmi koje znam i to je fakat činjenica ...pozzz ekipa od broja 01116 ja sam svoje ''rukavice'' objesio o klin pred mjesec dana bounce cheers jer neda mi se više ispravljati krivu drinu u zaštitarstvu Exclamation
[Vrh] Go down
Knez




Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesri oľu 14, 2012 10:42 pm

da istina nekada smo i regres dobivali i imali placu drzavnog prosjeka ali to su neka davna vremena..da Bozicnicu dobijemo ali i drugi dobiju cak i vecu...Uskrsnjicu dobijes paket i to ti skinu na sljedecoj placi porez na to...pa onda varanje na satima i placanje tih istih manje nego su predvidjeni kolektivnim ugovorom..pa preraspodjela sati tako da ti prekovremeno uzmu i strpaju u fond sati i tvog prekovremenog rada vise nema...da nekada je AKD-Zaštita bila vrh zastitarstva i firma u kojoj su svi zeljeli raditi ali ponavljam to je nekad davno bilo i to tako davno da vise nije istina...sto se tice velicine place i tu se grdno varas jer decki na portama sa oruzjem dobiju od 2300-2700 i to ovaj veci iznos ako imaju nocne i nedjelje i praznike....pratnja je nekad davno imala i do 5000 kn sto sada ni u snovima nemoze dobiti i malo je onih koji dobiju i 4000 kn...uzeli su nam minuli staz i nigdje nisu to nadoknadili..da nekada smo imali ne samo najvece place vec i najbolju firnu sto sada nemamo sada smo samo prosjecni kao i svi ostali zahvaljujuci nasem sindikatu prvenstveno i naravno nasom krivnjom koji smo im to dozvolili..koliko sam skuzio ti si se rijesio uniforme i zastitarstva svaka cast ali nazalost ima nas koji nemaju druge opcije i moraju ovo trpjeti nebili svojoj obitelji osigurali kakav takav zivot u ovoj zabokrecini i sa tom crkavicom koju dobivamo od nasih vlastodržaca ma koje boje uniforma bila i polako ali sigurno prelazimo u robove
[Vrh] Go down
admin 2




Broj postova : 2
Join date : 21.09.2013

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesub ruj 21, 2013 1:42 pm

radio sam u AKD-u godinu i pol i placa je slicna kao i u ostalim firmama,nekad dobijes sto kn vise nekad manje sve zavisi kako te zapadne rad nedjeljom...........bozicnica je bila 600 kn u nekom trgovackom centru a uskrsnica paket(sunka,kobasa,kava,cokolada,sir....)
[Vrh] Go down
Knez




Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesri stu 27, 2013 2:28 pm

evo samo da obavjestim svekoliko pučanstvo što se tiće kako je netko jednom davno ovdje napisao da je AKD-Zaštita najbolja firma da smo dostigli i ostale firme ove "nekvalitetne" pa smo od ovog mjeseca zahvaljujuči naravno i sindikatu na minimalcu jer ionako smo do sada bili preplačeni, a i zaštitarima netreba velika plača ili puno novca jer postaju nesigurni i počinju razmišljati o odlasku iz ove branše....eh što dalje reči nego složno sad kad sirotinja navali pljačkati a mi svi skupa pred njih za ovu plaču na juriš jer treba obraniti debele guzice od šefova i gazda da im slučajno neprisjedne za stolom dok čitaju novine da neki tamo zaštitar nije branio svojim životom imovinu, a zamislite i plaču mu daju i on neće pih
[Vrh] Go down
antun11




Broj postova : 1
Join date : 03.06.2015

AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitimesri lip 03, 2015 4:01 pm

Konkretno me zanima plača tehničara, pa ima info. bio bi zahvalan
[Vrh] Go down
Sponsored content





AKD ZAŠTITA Empty
PostajNaslov: Re: AKD ZAŠTITA   AKD ZAŠTITA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
AKD ZAŠTITA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ZA SVE VAS ZAŠTITARE KOJI TREBATE POSAO ILI STE U POTRAZI ZA BOLJIM RADNIM MJESTOM
» RVR ZAŠTITA
» BUZOV ZAŠTITA
» Bond-zaštita
» Zagreb-zaštita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zaštitari,trebate posao??? :: Ulaz u forum :: Ulaz u forum-
Forum(o)Bir: