Zaštitari,trebate posao???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaštitari,trebate posao???


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 pravno pitanje-godišnji odmor!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
tigresscro




Broj postova : 1
Join date : 14.06.2012
Age : 42
Lokacija : Slavonski Brod

pravno pitanje-godišnji odmor! Empty
PostajNaslov: pravno pitanje-godišnji odmor!   pravno pitanje-godišnji odmor! Icon_minitimečet srp 05, 2012 12:17 pm

Bok..jel mi može netko odg. ili me uputiti kome da se obratim....Radila sam 2god u zaštit.firmi stalno po 3mj ugovor...14.6 mi nije produžen ugovor,ostalo mi je 15 dana godišnjeg odmora kojeg mi nežele isplatiti jer kažu da nemam pravo na njega a znali su naravno i mjesec dana prije nego što mi ističe ugovor da mi se neće produžiti a nisu me poslali na godišnji nego su me baš naprotiv iskorištavali maximalno za vanredna osiguranja koja mi još sva nisu plaćena i nekako imam osjećaj da neće niti platiti..ne bi im bilo prvi put..nisam bila u sindikatu...hvala Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 81
Join date : 06.10.2011
Age : 42

pravno pitanje-godišnji odmor! Empty
PostajNaslov: Re: pravno pitanje-godišnji odmor!   pravno pitanje-godišnji odmor! Icon_minitimesub lis 06, 2012 1:46 am

tigresscro je napisao/la:
Bok..jel mi može netko odg. ili me uputiti kome da se obratim....Radila sam 2god u zaštit.firmi stalno po 3mj ugovor...14.6 mi nije produžen ugovor,ostalo mi je 15 dana godišnjeg odmora kojeg mi nežele isplatiti jer kažu da nemam pravo na njega a znali su naravno i mjesec dana prije nego što mi ističe ugovor da mi se neće produžiti a nisu me poslali na godišnji nego su me baš naprotiv iskorištavali maximalno za vanredna osiguranja koja mi još sva nisu plaćena i nekako imam osjećaj da neće niti platiti..ne bi im bilo prvi put..nisam bila u sindikatu...hvala Smile

Mnogi zaštitari u se našli u takvoj situaciji i svakako bi Vam preporućio da kontaktirate Inspekciju rada i ako se može naplata izvršit preko FIN-e ili na neki drugi naćin...
http://www.bono.hr/vijest.asp?id=518
[Vrh] Go down
https://zastitari.forumcroatian.com
 
pravno pitanje-godišnji odmor!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pitanje?????????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zaštitari,trebate posao??? :: Ulaz u forum :: Ulaz u forum-
Forum(o)Bir: