Zaštitari,trebate posao???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaštitari,trebate posao???


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 I.B.S.S.A.

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
srdela@live.com




Broj postova : 3
Join date : 14.11.2011
Age : 33
Lokacija : Osijek

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimepon stu 14, 2011 2:48 pm

I.B.S.S.A. Ibssa
I.B.S.S.A. DIPLOMA

zanima me što mislite o polaganjo ove licence i koliko nam to može pomoći u poslu
[Vrh] Go down
Ferr

Ferr


Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimesri stu 16, 2011 7:34 pm

Mislim da nam nemre pomoc ... Kako ce nam i pomoc kad ni ove ovlasti koje imamo kao zastitari ne smijemo upotrebljavati kako spada a kamoli nesta vise ... ;-)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 81
Join date : 06.10.2011
Age : 42

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimečet stu 17, 2011 8:15 am

Može pomoći onome tko je spreman za radit van Hrvatske jer ipak je to zahtjevan i odgovoran posao i nemože ga radit svatko...
[Vrh] Go down
https://zastitari.forumcroatian.com
OK

OK


Broj postova : 17
Join date : 11.11.2011
Age : 40
Lokacija : zagreb

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimečet stu 17, 2011 10:01 am

Admin je napisao/la:
Može pomoći onome tko je spreman za radit van Hrvatske jer ipak je to zahtjevan i odgovoran posao i nemože ga radit svatko...

da ovo sve stoji za rad izvan hrvatske i jebena odlučnost jer je zahtjevan posao cuvanja nekoga i zahtjeva poprilicnu dozu usavrsavanja u tom poslu da postanes prepoznativ po svojim sposobnostima i akreditacijama i nemanju nekog privatnog zivota ako si se vec tome posvetio + budi spreman na učenje ovlasti u raznim drzavama koje ti daje ta značka i zakone koji te podrzavaju s ovlastima koje imas jer svaka drzava ima posebna pravila.

sorry svima na litanijam ali tako su meni objasnili.zato sam za sad i ibu i ibss polaganje stavio na stranu.
[Vrh] Go down
Ferr

Ferr


Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimečet stu 17, 2011 9:16 pm

Cekaj a kaj se to polaze samo u Osijeku ak se ne varam ... ADMINE s time se slazem u potpunosti .. dapace to je vani jako cijenjen i odlicno placen posao ..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 81
Join date : 06.10.2011
Age : 42

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimepet stu 18, 2011 9:54 am

Ja mislim da samo u Osijeku da...Ako se nisu proširili jedino ali mislim da nisu...Neki moji dobri prijatelji su završili obuku i dobili licence kod njih te putuju često na osiguranja za AMERIKU, DUBAI.. itd....I masno je plačen za taj posao što radi i još možeš extra uvijek zaradit...
[Vrh] Go down
https://zastitari.forumcroatian.com
linoleum boy




Broj postova : 5
Join date : 16.01.2012

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimepon sij 16, 2012 12:50 pm

...


Zadnja promjena: linoleum boy; pon vel 04, 2013 1:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ferr

Ferr


Broj postova : 7
Join date : 09.11.2011

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimepet sij 27, 2012 4:26 pm

LINOLEUM BOY bas lijepo objasnjeno .. To ja svima pricam da cemo moc svoje zast. licence hitit u kantu kad udjemo u europu .... Daj mi reci di je to bilo u Zagrebu da provjerim kaj je s time ? ... Ozbiljno sam zainteresiran za polozit tu licencu .. Btw. kolko para dodje taj tecaj ???
[Vrh] Go down
linoleum boy




Broj postova : 5
Join date : 16.01.2012

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimepon sij 30, 2012 2:56 pm

...


Zadnja promjena: linoleum boy; pon vel 04, 2013 1:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
srdela@live.com




Broj postova : 3
Join date : 14.11.2011
Age : 33
Lokacija : Osijek

I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitimesri vel 29, 2012 2:20 am

trenutno licenca košta 9000 kn kod Hubera ja sam je polagao u 5 mjesecu 2011 g. a slike sam našao na netu
[Vrh] Go down
Sponsored content





I.B.S.S.A. Empty
PostajNaslov: Re: I.B.S.S.A.   I.B.S.S.A. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
I.B.S.S.A.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zaštitari,trebate posao??? :: Ulaz u forum :: Ulaz u forum-
Forum(o)Bir: