Zaštitari,trebate posao???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaštitari,trebate posao???


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Eurolex-security

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
OK

OK


Broj postova : 17
Join date : 11.11.2011
Age : 40
Lokacija : zagreb

Eurolex-security Empty
PostajNaslov: Eurolex-security   Eurolex-security Icon_minitimepet stu 11, 2011 3:11 pm

pisite sto ako gdje Wink da se sto bolje informiramo o svim firmam.
[Vrh] Go down
msijamhodzic




Broj postova : 1
Join date : 11.04.2012

Eurolex-security Empty
PostajNaslov: Re: Eurolex-security   Eurolex-security Icon_minitimesri tra 11, 2012 2:22 pm

OK je napisao/la:
pisite sto ako gdje Wink da se sto bolje informiramo o svim firmam.
Jedna od rijetki firmi s I.B.S.S.om,gazda je ok,satnica ti je oko 16,17,kn plus prijevoz(govorim u netu)zavisi koji objekt,trenutno nema pratnju,eventualno uleti kakvo pracenje osoba , sto se tice ekipe zastitara isto ko i u svakoj firmi,ima kvalitatni a ima i oni kojima nebi dao ovce da cuvaju,sreca sto smo manja firma pa se probijamo,al pokusavamo se probijat kvalitetom posla i ljudi,za sada uspijeva al je konkurencija onih firmi koje spustaju cijenu posla ispod normale a gazda Eurolexa nece to radit jer mu se ne isplati,radije normalno i na vrijeme plati svoje djelatnike,placa je na racun,uvijek izmedu 15. i 18.og,nikad nije kasnila,a ja sam u firmi od pocetka znaci 3.god kako je firma otvorena,nadam se da sam ti bar malo pomogao,ak te jos sta zanima pitaj
[Vrh] Go down
 
Eurolex-security
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ZA SVE VAS ZAŠTITARE KOJI TREBATE POSAO ILI STE U POTRAZI ZA BOLJIM RADNIM MJESTOM
» ZVONIMIR SECURITY
» V-GRUPA SECURITY
» LUPUS SECURITY
» ĐIDARA SECURITY

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zaštitari,trebate posao??? :: Ulaz u forum :: Ulaz u forum-
Forum(o)Bir: