Zaštitari,trebate posao???
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaštitari,trebate posao???


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE???

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 81
Join date : 06.10.2011
Age : 42

PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE??? Empty
PostajNaslov: PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE???   PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE??? Icon_minitimečet lis 27, 2011 11:59 am

Svi koji imate probleme sa svojim poslodavcem sada je prava prilika da ovdje iznesete svoje probleme i istjeramo pravdu na pravi put.Anonimno,bez navođenja Vaših podataka možete svoj problem ovdje napisati a ukoliko želite možete i sa svojim podacima i nazivom firme iznijeti svoj problem.
[Vrh] Go down
https://zastitari.forumcroatian.com
jaonama




Broj postova : 1
Join date : 11.07.2012

PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE??? Empty
PostajNaslov: Akd katastrofa   PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE??? Icon_minitimesri srp 11, 2012 1:44 pm

Ajoj..gdje počet! Čitam u forumu kako je AKD najbolja zaštitarska firma,pa mozda nekad bila sada više sigurno ne a za mene i najgora.
Pa da opišem svoje radno mjesto: Brdo 4km udaljeno od ceste na kojoj staje autobus,tamo nitko neide osim nas i radnika za održavanje postrojenja al oni 1 u mj a mi svaki dan,plačaju nam 500kn putnih troškova za autobus ali nemoguče tako doč gore samo svojim autom,koji itekako pati uspon od dobrih 20ak%. Objekt nema wc,nema tekuče vode,krov propušta pa uz utičnice curi voda,boja sa zidova otpada,mravi i žohari izlaze iz poda, do nedavno štakori nam ulazili unutra dok smo mi u prostoriji,sad smo nabavili mačke pa ih više nema. Na podu prastari linoleum koji je ispod krcat prašine koje se nemoš rješit. U prostoriji neradi klima več 2g uza sva moljenja tek sad poslali neku pomičnu pa sad dok hladi u prostoriji je ugodnih 30C. Na izvješča koja im šaljemo niko neodgovara,neznam čemu izvješča postoje. Poslali su nam kemijski wc koji je na suncu ukuan toliko da ako uđeš u njega izač živ nečeš sigurno i nalazi se 50m van našeg perimetra pa svaki odlazak u wc po zakonu bi treba bit i kažnjiv zbog napuštanja radnog mjesta. poslali nam Aparat za vodu ali kad nestane vode treba im 10ak dana da pošalju novu. Sad kad je bio snjeg 10ak dana smo pješačili na posao jer se ni sa lancima nisi moga o probit do obekta(prevelik uspon).
Ima toga još al sve to nebi bilo ništa da akd zaštita nepriča stalno bajke o tome kako su im najbitniji radnici i njihovo zdarvlje stalno se pušu time a od brige za radnika ništa. A što se tiče kolegijalnosti na našem objektu ocjena 5,za one koje ja znam druge također 5,šef područne jedinice,ja znam da se trudi al da bez glavnih u zg nista se nemože njemu svaka čast na trudu al sama firma 0!!
[Vrh] Go down
 
PROBLEMI SA POSLODAVCEM...ŠTO I KAKO DALJE???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zaštitari,trebate posao??? :: Ulaz u forum :: Ulaz u forum-
Forum(o)Bir: